Yüz Ve Saç İçin CGF-PRP Ve Mezoterapi Tedavisi

Yüz Ve Saç İçin CGF-PRP Ve Mezoterapi Tedavisi

Hastadan bir miktar kan alınır. Bu kan santifruj işleminden geçirilir,bileşenlerine ayrılır. Platelet yönünden zengin plazma  kişiye doku yenilenmesi amacı ile enjekte edilir. Bu sayede mevcut dokular yenilenir,ölü hücreler canlanır, dejenere olmuş dokuda hızlı iyileşme gerçekleşir,cilt gençleşir.  Kişinin kendi kanınındaki  iyileştirme faktörü ve çeşitli ilaçlar yardımı ile yeniden kendisine verilmesi ile etkili ve güvenilir bir tedavi yöntemidir.

l Tüm cildin yapılanmasında kullanım sağlanabilir. Aynı şekilde saç için ;

l Saç dökülmesinin durdurulması,saç köklerinin beslenmesinde bu yöntem uygulanmaktadır.

Prp ya da CGF uygulamaları ortalama üç seans uygulanmaktadır. Ancak seans sayısı hastanın durumana ve uygulanacak bölgeye göre değişiklik göstermektedir . Cilt tip bozuklukları, yoğun saç dökülmesi ya da ciddi kırışıklıklar için seanslar uzatılabilmektedir.

Immunıty Clinic ile Yüz Ve Saç İçin CGF-PRP Ve Mezoterapi Tedavisi yöntemi

Immunıty Clinic ile Yüz Ve Saç İçin CGF-PRP Ve Mezoterapi Tedavisi yöntemi uygulamalarını profesyonel eller ile alırsınız. Sağlıklı çalışmalar ve uygun profesyonellik ile birlikte kişiye özel etkin tedavi yöntemini uygulayabilirsiniz. Bu sayede kendi kanınız ile yenilenmenin  sağlık açısından faydalarını görebilirsiniz. Var olan soruna karşın olacak nitelikte sizler de bu alandaki yerinizi hazırlayabilirsiniz.

Tüm yüz bölgesinde uygulama alnı bulabilir. Alın, burun ve burun kenarı, göz kenarı, çene ve gıdı kırışıklıkları için etkili çözüm sunmaktadır. Herhangi bir yan etkisi yoktur. Bu tedaviyi olan kişi kendi kanı kullanıldığı için hiçbir şekilde alerji ya da yan etki göstermez. Hastalık bulaşma riski yoktur. Doku uyuşmazlığı riski bulunmaz. Sadece enjeksiyon uygulaması anında birtakım morarma, kanama ya da kızarıklık oluşabilir. Yanma veya sinir hassasiyeti gibi unsurlar oluşabilir. Uygun koşullar ve kişiye yönelik, özel tedavi yöntemleri ile gelişen bu ayrıcalıkları bulabilirisiniz.