Dr. Erkan Yula Immunity Clinic

Megadoz Vitamin – Antioksidan

Antioksidanlar , hücrelerde bulunan ve serbest radikal olarak adlandırılan hasar yapıcı molekülleri temizleyerek hücre hasarını önleyen moleküllerdir. Vücudumuzdaki serbest radikal artışları bağışıklık yetersizliği ,kalp damar hastalıkları, karaciğer tahribatı, kanser, diyabet gibi bir çok hastalığa sebep olmaktadır. Hastalık ve viral enfeksiyonlara  karşı kesin çözüm , kişinin antioksidan seviyesinin artırılarak bağışıklık sisteminin güçlendirilmesidir. Son dönemde yaşanılan korona virüsün etkileri göz önüne alındığında megadoz vitamin tedavi yöntemlerinin bağışıklık güçlendirmede etkin rol oynadığı görülmüştür 

Pandemi ile sağlıklı olmanın önem kazandığı bu günlerde megadoz vitamin ve antioksidan takviyeleri ile bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi mümkündür. 

Kanser hastalarının bağışıklık sisteminin güçlü tutulmasına ihtiyacı bulunmaktadır. Bütün bunlar ile birlikte kanserli kişilerin tedavi yöntemlerini alırken bir yandan da megadoz vitamin takviyeleri almaları önerilir. 

Son yıllarda yapılan araştırmalar ile birlikte megadoz vitamin tedavilerinin kişilerde yaşlanma karşıtı etkisi olduğunu göstermektedir. Bağışıklık sistemini düzenlemeye , sağlıklı yaşam ve düzenli beslenmeye katkısı olduğu görülmektedir. Tedavi genel olarak damar yolu ile hastaya ifüzyon şeklinde uygulanmaktadır. Kan yolu ile damardan verilen megadoz vitaminler vücutta dokulara ve hücrelere hızla ulaşarak etkin ve hızlı yanıt göstermektedir. 

Megadoz Vitamin – Antioksidan Tedavi Yöntemleri

Doç. Dr. Erkan Yula Immunıty Clinic ile Megadoz Vitamin Tedavisi ile şikayetlerinizden kurtulmanız mümkün. Sizler de bu alanda yer alan uygulamalarla kaliteli ve güvenli hizmet alabilirsiniz. Kliniğimizde yer alan uzman ekibimiz  ile birlikte kişiye özel tedavi yöntemi uygulamalarını bulabilmeniz mümkün. Rahatsızlıkların önüne geçebilmek ve  daha kaliteli bir hayat sürebilmek adına nitelikli ve profesyonel çalışmalarla sizlere hizmet vermekteyiz. Güvenle sizler de kliniğimizden uygun koşullarda yararlanma sağlayabilirsiniz. Detaylı bilgi için iletişime geçebilir ve randevu talebi oluşturabilirsiniz.