Dr. Erkan Yula Immunity Clinic

Bilinç Altı Temizliği

Son yıllarda bilinç altı temizliği tedavisini sıklıkla duymuşsunuzdur. Hakkında çok fazla yanlış bilinen  tedavi şeklidir. Tamamen hafızayı silindiğini , her amaçla bu yöntemin uygulayabileceğinizi söyleyen kişiler bulunmaktadır. Yanlış anlaşılabilen tedavi yönteminin doğrularını, aşamalarını ve hangi durumlarda kullanabileceğinizi bu yazımızda bulabilirsiniz. Günlük aktivitelerimizden, çocukluğumuzdan ve yaşadıklarımız bazı önemli anlar bilinçaltımızda iz bırakmaktadır. Bu durum hayatımızı ve karakterimizle ilişkilendirilebilmektedir. Sürekli aynı durumları yaşayabilir veya istemediğimiz olayları yaşayabilirsiniz.

Bilinçaltımızda depoladığımız ve hayatımızı kötü etkileyen yanlış düşünceleri tam tersiyle değiştirmeyi esas almaktadır. Yani dijital ortamda dosya siler gibi yaşadığımız anıları beynimizden silmek söz konusu değildir. Yaşayan kişileri tanımama veya tamamen unutmak anlamına gelmektedir. Temizleme kelimesi genellikle insanları bu yanlış düşünceye itebilmektedir. Ancak bu yöntem uzman kişi ve kişiler tarafından yapılmaktadır. Web sitelerinden bilinçsizce ve doktor olmayan kişiler bilinç altı temizliği yapmaktadır. Herhangi bir eğitim almamış bu kişiler hastalara yarardan çok zarar vermektedir.

Bilinç Altı Temizliği Faydaları

Yaşadığımız olaylar, çocukluk travmalarımız, ebeveynlerimiz ve geçmiş olayların bize bıraktığı izler bulunmaktadır. İnançlarımızı, duygularımız, düşüncelerimiz bu izler şeklinde şekillenmektedir. Bazı kodlamalar ile bilinçaltımıza işlemektedir. Ailemizin bize söylediği sözleri bile yıllar sonra farklı kişilerin ağızlarından duyabiliyoruz. Korkularımız ve istemediğimiz yaşam tarzları bu kodları etkileyebilmektedir. Bu kodlar kişinin yaşamını olumlu ya da olumsuz olarak etkileyebilmektedir. Bedenimizi yüzde 90 yönetebilmektedir. Örneğin korkak ve özgüvensiz iseniz ve bu durumu değiştirmek için bilinç altı temizliğinde bulunabilirsiniz. Bilinç altınızda yer alan kötü kodlar farklı düşüncelerle değiştirerek daha mutlu ve enerjik hissedebilirsiniz. Kötü olayları yaşama sebebiniz aslında olumsuz kodlardan kaynaklanmaktadır. Bilinç altı temizliği faydaları sayesinde kişi inancını ve korkularını tam tersiyle değiştirebilmektedir. Böylelikle daha rahat ve huzurlu hayat yaşayabilmektedir.

Bilinç Altı Temizliği Aşamaları

Bilinç altı temizliği etkileri sayesinde hayatınızı baştan aşağıya değiştirebilirsiniz. Bu tedavi adı altında farklı yöntemler uygulanabilmektedir. En temel ve sıklıkla uygulan yöntem hipnozdur. Hipnoz malzemeleri özel olarak üretilip sadece uzman kişiler tarafından yapılmaktadır. İnternet üzerinde ucuz ve kalitesiz hipnoz ürünleri satın almamanız gerekmektedir. Bahsedeceğimiz yöntemlerden sadece bir tanesidir. Hipnoz olmadan bilinç altı programları sayesinde temizlik yapılabilmektedir. Ancak yapılan tüm çeşitlerinde her konuda etkili olamamaktadır. Bundan dolayı aşamalı olarak uzman kontrolünde devam edilmesi gerekmektedir. Tedavi çeşitlerine başlanılmadan önce bilinç altı temizliği aşamaları planlanmaktadır. Öncelikle kişi bir psikiyatriste veya doktora başvurması gerekmektedir. Şikayet ettiği durumları, isteklerini ve yaşamdan beklentilerinden bahsetmektedir.

Ardından kişinin neden bu durumları yaşadığı uzman tarafından araştırılmaktadır. Genellikle çocukluk döneminde yaşadıklarımız yaşamımızda etkisi büyüktür. Ebeveyn davranışları, anılar, çocukluk arkadaşlıkları ve nasıl bir eve doğduğu araştırılmaktadır. Depresyon gibi rahatsızlıklarda ise daha yakın geçmiş incelenmektedir. Sadece psikolojik rahatsızlıklar değil nedeni bilinmeyen kronik ağrıların tedavisinde de kullanılmaktadır. Ardından hayatınıza sebep olacak bilinç altı anılarına odaklanmaktadır. Depoda yer alan bu duygu, düşünce, söz veya anı değiştirilerek kişiye aktarılmaktadır. Bu aktarımı bilinç altı temizliği yöntemleri ile yapabilirsiniz.

Doç. Dr. Erkan Yula Immunıty Clinic ile Bilinçaltı Temizliği

Doç. Dr. Erkan Yula Immunıty Clinic ile Bilinçaltı temizliği için güvenilir ve profesyonel bir alana gelebilirsiniz. Sizlere ilgili konuya ilişkin olarak kiniğimizde profesyonel destek çalışmalarımızı sunmaktayız. Böylelikle sizler de sağlık açısından iyileşmeye ruhunuzdan başlayabilirsiniz. Hayatınızda nedensiz öfkeleriniz olabilir. Nedensiz duyduğunuz üzüntüleriniz ya da korkularınız bulunabilir. Bu gibi durumlar bilinçaltınızda toplanır ve hayatınıza ne yazık ki yön verir. Bu gibi olumsuz durumlara çeşitli telkinler ile rahatlama yapmak iyi gelecektir. Bilinçaltı temizliğinden başlayarak hayatınızda var olan endişe, üzüntü, korku ve kuşkularınız ortadan kaldırabilirsiniz. Hayatınızı tertemiz bir sayfa açarak, öfke kontrolünü sağlayabilir ve yaşamdan zevk almaya şu andan itibaren başlayabilirsiniz.